Козелецькі традиції втілені в патріотичній грі “Джура” – КУЛИКІВКА СЬОГОДНІ

Козелецькі традиції втілені в патріотичній грі “Джура”

Наш край має неймовірно багату історичну спадщину, прекрасні традиції, які ми отримали від  пращурів. Головне завдання для сучасних поколінь – зберегти цей скарб, примножити та передати нащадкам.

В наш час національно-патріотичне виховання підростаючого покоління набуває особливої актуальності, бо безпосередньо пов’язане з формуванням почуття любові та відданості Батьківщині, національної гордість, прагненням займати місце у світі як високорозвинена, конкурентноздатна нація.

У Козелецькій громаді  другий рік поспіль проводиться відбірковий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”). 4 травня на території лісу біля села Кривицьке Козелецької селищної ради з метою популяризації патріотичного виховання змагалися сім роїв (тобто команд): «Отамани» Козелецької гімназії №1, «Рута» Білейківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Відважний сокіл» Сираївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Смаргл» Патютинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Стрільці-запорожці» Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, «Вільні українці» Данівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  «Варта» Козелецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Всі учасники доклали багато зусиль при підготовці до гри і віддано змагалися за першість у різнопланових конкурсах. Кожен рій показав себе дуже добре завдяки якісній командній роботі дітей та педагогів.

За підсумками першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) перше місце вибороли «Отамани» Козелецької гімназії №1, ІІ місце здобув рій «Рута» Білейківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце посів «Відважний сокіл» Сираївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможці отримали грамоти і кубки. Всі рої без виключення були нагороджені грамотами за підсумками окремих конкурсів та солодкими призами від в.о. голови служби розвитку аграріїв Сіверщини ГО «Об’єднання аграріїв» Михайла Пузирного. Під час підготовки та в день заходу відчутною для всіх учасників була підтримка з боку Козелецької селищної ради, адже на відкритті гри та при підведенні підсумків були присутні й виступали з гарними побажаннями секретар Козелецької селищної ради Наталія Лугина та радник селищного голови Роман Шидловський, який і надав матеріальну допомогу для організації даного заходу. Гра пройшла у дружній, доброзичливій атмосфері.

Рій «Отамани» Козелецької гімназії №1 представляв Козелецьку селищну раду на обласному етапі гри. Спеціально для цього «джурівці» отримали в подарунок нову форму від Романа Шидловського.

Козелецька ОТГ

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

Leave a comment

Your email address will not be published.


*