Козелецьких депутатів навчали як розвивати громаду – КУЛИКІВКА СЬОГОДНІ

Козелецьких депутатів навчали як розвивати громаду

Уже не перший рік Козелецька селищна рада співпрацює з Асоціацією міст України. І ця співпраця дає свої плоди – громада отримує консультації, роз’яснення з різних питань, навчання, а АМУ – інформацію про реальний стан речей в об’єднаній громаді. Так, 14 червня фахівці з питань місцевого самоврядування Микола Силенко і Вероніка Рибак провели навчання для депутатів Козелецької селищної ради в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».

Вони розкрили такі питання: роль депутата, його повноваження, права, обов’язки, організація роботи, форми і методи роботи депутата, повноваження органів місцевого самоврядування, управління ресурсами громади. Також детально обговорили ідею брендингу  території. Учасники навчання спільно з експертами розібрали етапи розробки і реалізації стратегії туристичного брендингу, зокрема, дослідження для розробки концепції громади, формування концепції бренду населеного пункту чи території, створення візуальної і сенсової ідентичності бренду, розробка комунікаційної політики з просування бренду громади.

У ході навчання козелецькі депутати отримали багато корисної інформації, адже формат зустрічі передбачав обговорення питань з повсякденного життя громади, діалог з експертами, які ділилися власним і запозиченим досвідом, напрацюваннями в різних напрямках роботи об’єднаних територіальних громад.

Ганна Самойленко

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

Leave a comment

Your email address will not be published.


*