На Чернігівщині шахраї продовжують наживатися коштами людей – КУЛИКІВКА СЬОГОДНІ

На Чернігівщині шахраї продовжують наживатися коштами людей

В Чернігові зловмисники, користуючись довірливістю громадян та використовуючи старі схеми, обманом заволоділи коштами громадян на суму понад 70 тисяч гривень.

29 липня по допомогу до поліції звернулися одразу троє жителів обласного центру із заявами про скоєні відносно них злочини. Одна жіночка 1947 року народження віддала шахраям 16 тисяч гривень за обіцяні дисконтні картки для отримання знижок на продуктові товари, 57-річний чернігівець спокусився на дешеві талони на пальне, в результаті чого отримав прострочені і втратив понад 10 тисяч гривень, а 22-річний потерпілий віддав 15 тисяч гривень за обіцяний мотоцикл. Тепер не має ні товару, ні грошей, повідомляє ЧЕРНІГІВ.

Наступного дня жертвою шахраїв стала жителька Чернігова, яка від одного з автомобільних сайтів отримала СМС-повідомлення нібито про виграш автомобіля.

Зловмисники повідомили, що для отримання виграшу потрібно сплатити деякі податки і збори, тому для пришвидшення процесу гроші можна перерахувати на вказаний рахунок. Жінка слухняно виконала всі вказівки шахраїв – перерахувала через термінал 31 тисячу гривень і почала чекати. І лише наступного дня пані зрозуміла, що її обдурили, і звернулася по допомогу до поліції.

Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) – карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

Leave a comment

Your email address will not be published.


*