На Чернігівщині вандали знищують стадіон – КУЛИКІВКА СЬОГОДНІ

На Чернігівщині вандали знищують стадіон

Про любителів влаштувати нічні авторалі на стадіоні у “Срібному” говорили вже не один раз. Зелений газон у парку з настанням темряви чомусь ніби магнітом притягує до себе водіїв, яким не дає спокою слава Шумахера. І, що цікаво, про цих людей ніхто нічого не міг дізнатись. Навіть поліція. А безкарність, як відомо, породжує вседозволеність і ще більшу безкарність.
Наслідки чергового нічного авторалі на мокрому зеленому газоні після кількох дощових днів жителі Срібного побачили ранком 14 травня. Футбольне поле, де 9 травня розігрувався Кубок Перемоги серед команд району, було не впізнати. За кілька останніх років таких жахів на полі ще ніхто не робив. Вздовж і впоперек замість  зеленої трави чорніли смуги понівеченого газону. Нанівець була зведена вся робота людей, які підтримували поле у належному стані.
У те, що водія знайдуть, вірилось мало. Та в цього разу працівники поліції показали, що добре знають свою справу. І буквально за кілька годин змогли відтворити події того вечора і встановити особи всіх – і водія, і вболівальників заїзду.
Ворогом наймасовішої у світі гри, який влаштував авторалі на футбольному полі, виявився житель нашого району, 25-річний молодий чоловік. Його відповідь на запитання слідчого про мету нічних автогонок на стадіоні не була оригінальною. Хотів справити враження на дівчину, яка була поряд в машині.
Вдалося це водієві чи ні – важко сказати. Але дуже хочеться сподіватися, щоб на всіх інших, кому так само заманеться колись покататись на футбольному полі, справить враження відповідальність за такі дії. Водієві пред’явлено звинувачення за частиною 1 статті 296 Кримінального кодексу (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом).
Мінімальна відповідальність за такий злочин – штраф в сумі 8500 грн. А ще доведеться сплатити збитки за пошкодження 88 квадратних метрів поля – 3730 грн.
Кажуть, що водій, який нині очікує на рішення суду, свою вину визнав, жалкує про скоєне і готовий добровільно відшкодувати нанесені збитки.

Срібнянщина

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

Leave a comment

Your email address will not be published.


*