В Козельці почалися «Космічні мандри» – КУЛИКІВКА СЬОГОДНІ

В Козельці почалися «Космічні мандри»

«Хто з нас із захопленням не дивився на зоряне небо, милуючись його красою, загадковістю, недоступністю? Кого не манив цей неосяжний океан Космосу? Ще в давнину люди намагалися розгадати його, зрозуміти. Про космос складали легенди, населяли його міфічними історіями. Таємниче сяйво зірок і бездонна глибина неба завжди приваблюють до себе людей…»

Ось так почалися «Космічні мандри», організовані Центром комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради, які проходили в районному будинку культури 12 червня.

Вся зала була заповнена маленькими глядачами, які нетерпляче чекали дійства. І діти не розчарувалися – театралізована постановка всіх заворожила. Споглядали  мешканців планети Марс – Маленького Принца і Квітку-Душу, які кликали на допомогу, адже їхня планета гинула. Їхній SOS почула команда «Космічні козельці», яка вирушила в подорож зоряним небом. За таким захоплюючим сюжетом спостерігали маленькі глядачі. Яскраві, креативні й незвичайні костюми підсилювали глибинність дійства. Діти й дорослі дивилися виставу з особливими переживаннями, адже перед ними виступали особливі артисти – діти з обмеженими можливостями. Тож ніхто не міг залишитися байдужим, емоції переповнювали. Особливим був захват глядачів від розуміння того, що ці дітки змогли розкритися на сцені в повній мірі, звільнити свої таланти і дати можливість іншим любуватись їх незмінним оптимізмом, яскравістю і посмішками.

Сценарій дійства доповнили виступи зразкового танцювального колективу «Веселі черевички» ( керівник Тамара Романовська) та юні вокалісти: Даша Моматюк, Діана Носова, Аня Сириця, Анастасія Пономарьова (керівник Оксана Крафт). Вразило і декламування вірша «Моя Земля» Артемом Герасименком.

Узагальнюючи побачене, можна підкреслити найголовніше – за яскравими образами маленьких артистів стоїть титанічний труд цілої команди: працівників Центру реабілітації, а також батьків, які вірять у свою малечу, виборюючи для них гідне життя в суспільстві.

– Великою підтримкою для таких сімей є наявність самого Центру в Козелецькій громаді, – зазначила Лілія Квітко, директор Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Козелецької селищної ради. – Цим похвалитися може не кожна громада. А наявність кваліфікованих спеціалістів, для яких це не просто робота, а можна сказати сенс життя, і дає змогу показувати такі плоди, як сьогоднішнє театралізоване дійство.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

Leave a comment

Your email address will not be published.


*